Współpraca międzynarodowa

W dniach 25.06.2022 – 04.07.2022 gościliśmy w naszej gminie uczniów oraz nauczycieli z Gminy Werba na Ukrainie.

Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żeliszewie Podkościelnym oraz Zespołu Oświatowego w Kotuniu przyjęli na tydzień pod swój dach ukraińskie dzieci. Staraliśmy sie, aby nasi goście choć na chwilę zapomnieli o tym co ich spotkało. Zorganizowaliśmy dla nich oraz dla naszych uczniów, którzy gościli u siebie kolegów i koleżanki z Werby wiele atrakcji, wyjazdów oraz warsztaty jęz. angielskiego z nauczycielami z USA.
Nad całością programu czuwały i zajęły się jego organizacją: Pani Monika Derkacz i Pani Beata Gochnio ze Szkoły Podstawowej w Żeliszewie Podkościelnym oraz Pani Agnieszka Skorupska z Zespołu Oświatowego w Kotuniu.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją …

Skip to content