wtorek, 16 czerwca, 2026
SzkołaWolontariatWyróżnione

Z okazji Święta Zmarłych, pamiętam…

W dniu 28.10.22 uczniowie klasy VIII udali się na pobliski cmentarz, by złożyć kwiaty i zapalić znicze na grobie żołnierza, bohatera II Wojny Światowej. Nie zabrakło chwili modlitwy, zadumy i wdzięczności za dar wolności.

Przejdź do treści