FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O HELENIE KMIEĆ
W dniu 04.04.24 roku nasi uczniowie reprezentowali szkołę w finale międzyszkolnego konkursu „Życie Helenki sercem malowane” w Skórcu. Program rozgrywek finałowych ubogacony był w profesjonalnie przygotowany apel o życiu misjonarki Helenki Kmieć, Mszę Świętą sprawowaną w intencji jej beatyfikacji oraz słodki poczęstunek z wręczeniem nagród. Uczniowie naszej szkoły przyjęli dyplomy i upominki za udział z rąk Pana Dyrektora Wojciecha Zgorzałka oraz w imieniu wójta Pani Elwiry Murawiec. Konkurs odbył się pod patronatem Gminy Skórzec, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skórcu, Referatu ds. Misji Diecezji Siedleckiej, Sanktuarium Krzyża Świętego w Skórcu, a także Fundacji im. Heleny Kmieć i Papieskich Dzieł Misyjnych „Missio”.



