wtorek, 16 czerwca, 2026
SzkołaWyróżnione

Wyróżnienia dla młodych pasjonatek fotografii w konkursie w 106 rocznicę Niepodległości

W konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach z okazji 106. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wyróżniono dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Żeliszewie Podkościelnym. Joanna Stępniewska z klasy V i Wiktoria Kulesz z klasy VII zostały docenione za prace przygotowane pod kierunkiem Pani Jolanty Ponikowskiej

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 12 listopada 2024 r. w Muzem Regionalnym w Siedlcach.

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

Konkurs miiał na celu uczczenie 106 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i był skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Siedlce oraz powiatu siedleckiego.

Przejdź do treści