Wyróżnienia dla młodych pasjonatek fotografii w konkursie w 106 rocznicę Niepodległości
W konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach z okazji 106. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wyróżniono dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Żeliszewie Podkościelnym. Joanna Stępniewska z klasy V i Wiktoria Kulesz z klasy VII zostały docenione za prace przygotowane pod kierunkiem Pani Jolanty Ponikowskiej.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 12 listopada 2024 r. w Muzem Regionalnym w Siedlcach.
Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.




Konkurs miiał na celu uczczenie 106 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i był skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Siedlce oraz powiatu siedleckiego.

